2 Szczep HSPS im. Bogusława II przy ZSEE w Koszalinie
3 Szczep Drużyn Starszoharcerskich im. Andrzeja Małkowskiego przy ZS Budowlanych
4 Szczep Drużyn HSPS im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego przy II LO
5 Szczep Drużyn Starszoharcerskich przy ZSZ nr 1
6 Szczep Drużyn HSPS przy ZS Medycznych w Koszalinie
6 Szczep Drużyn HSPS przy ZSZ nr 1 w Koszalinie
7 Szczep Drużyn HSPS im. Cypriana Kamila Norwida przy I LO
7 Szczep Harcerski im. por. M. Kalinowskiego
11 Szczep „Junga”
8 Czarny Szczep Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych „Urok”
13 Szczep Drużyn Zuchowych i Harcerskich ZHP im. Tych co Walczyli o Wolność i Bliskość Pomorza w Koszalinie
Szczep Harcerski im. Karola Świerczewskiego przy SP nr8 w Koszalinie
Szczep „Czarna 1” w Świeszynie
„Zielony Szczep” 10-tych Koszalińskich Drużyn Zuchowych i Harcerskich
„Zielony Szczep” 10-tych Koszalińskich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych
Szczep Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych „Viridis Nigrum”
Środowiskowy szczep Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych w Sianowie przy SP nr 1
Szczep Środowiskowy „Imperium Słońca” w Boninie
(77 Drużyna Harcerska im. Zawiszaków, 2 Drużyna Starszoharcer „Wagabunda”, Gromada Zuchowa „Leśna Skrzaty”)
Próbna Gromada Zuchowa „ Wędrowne Chochliki”, Próbna Gromada Zuchowa „Bagienne Potworki”
Gromada Zuchowa „Leśne Zuchy” w Sianowie
Gromada Zuchowa „Leśne Skrzaty”
Gromada Zuchowa „Szalone Iskierki”
Gromada Zuchowa „Gumisie”,
„Smerfowa Gromada”
7 Gromada Zuchowa „Wesołe Druidy” w Rosnowie
7 Gromada Zuchowa „ Mrówki”
9 Gromada Zuchowa „Zaczarowane Muszelki”
14 Gromada Zuchowa „Leśne Duszki”
34 Gromada Zuchowa „Bractwo Słońca”
10 Gromada Zuchowa „Super Misie”
10 Gromada Zuchowa „Poszukiwacze Przygód”
Mistrzowskie drużyny zuchów
39 Gromada Zuchowa „Mocne Trole”
105 Gromada Zuchowa „Księżycowe Elfy”
Próbna Drużyna Harcerska „Czarne Duszki”,
Próbna Harcerska Drużyna Turystyczna „Paskudy”,
Próbna Drużyna Harcerska przy Komendzie Hufca Koszalin,
Próbna Drużyna Harcerska,
Próbna Drużyna harcerska „Mielno”,
Drużyna Harcerska we wsi Głodowa,
Próbna Drużyna Harcerska „Szelest”,
Drużyna Harcerska „Tropicielo” w Sianowie
Drużyna Harcerska „Andromeda”
Harcerska Drużyna „Włóczykije w Sianowie
1 Drużyna Harcerska „Monumentum”
1 Mieleńska Drużyna harcerska „Albatros”
1 Drużyna Harcerska „Horyzont”
5 Drużyna Harcerska „Award”
6 Turystyczna Drużyna harcerska „Artemida”
8 Koszalińska Drużyna Harcerska „Srebrny Grot”
10 Krajoznawcza Drużyna Harcerska „Niedźwiedzie”
11 Drużyna Harcerska „Junior”
12 Koszalińska Drużyna Harcerska „Granto”
13 Drużyna harcerska „Bzik” w Niekłonicach
17 Przyrodnicza Drużyna Harcerska „Ekopomni”
23 Nadmorska Drużyna Harcerska „Pomarańczowi”
28 Drużyna Harcerska „Tugela” w Dąbrowie
37 Drużyna Harcerska „Obelisk”
49 Drużyna Harcerska „ Navaho”
54 Koszalińska Drużyna Harcerska „Atlantyda”
105 Drużyna harcerska „Błękitni Strzelcy”
75 Drużyna Harcerska „Nocni Myśliwi’
113 Drużyna Harcerska „Galareta’92”
Próbna Drużyna Starszoharcerska przy ZSZ nr1,
Próbna Drużyna Starszoharcerska przy ZS Samochodowych,
Próbna Drużyna Starszoharcerska przy ZS Rolniczych w Boninie,
Próbna Drużyna Starszoharcerska w Sianowie
Drużyna Starszoharcerska w Świeszynie,
Drużyna Starszoharcerska „Sznórófki”,
Drużyna Starszoharcerska ZSZ nr 1 ,
Drużyna Starszoharcerska przy ZS Budowlanych,
Drużyna Starszoharcerska im. Szarych Szeregów przy ZSZ nr 1,
1 Drużyna Starszoharcerska Pożarnicza „Azimer” im. Por. Eugeniusza
Kaczyńskiego „Nurta” w Świeszynie
2 Starszoharcerska Drużyna Środowiskowa „Jungla”
3 Drużyna Starszoharcerska „Czarny Szlak”
6 Drużyna Harcerzy Starszych „Entowie”
7 Drużyna Starszoharcerska „Ogniste Szczyty” w Polanowie
10 Turystyczna Drużyna Starszoharcerska „Runo”
10 Drużyna Starszoharcerska „Dukat” przy SP nr 10 w Koszalinie
10 Turystyczna Drużyna Starszoharcerska „Dukat” (wędrown.)
11 Drużyna Starszoharcerska „Tuptusie”
11 Drużyna Starszoharcerska „Akfarga”
11 Drużyna Starszoharcerska „Żywioł”
11 Drużyna Starszoharcerska „Ranho”
22 Drużyna Starszoharcerska „Fraglesi”
22 Drużyna Starszoharcerska „Włóczęga”
27 Koszalińska Drużyna Harcerzy Starszych „Nadir”
33 Koszalińska Drużyna Starszoharcerska „Madegóha”
45 Drużyna Starszoharcerska „Nieprzemakalni”
47 Drużyna Starszoharcerska „Valhalla”
47 Drużyna Starszoharcrska „RH+”
71 Starszoharcerska Drużyna Turystyczna „Paragraf”
Drużyna Starszoharcerska „Płomień”
Próbna Drużyna Wędrownicza „Wataha”,
Próbna Drużyna Wędrownicza „Wyzwanie”
10 Puszczańsko-Surwiwalowa Drużyna Wędrownicza „Czarne Pantery”
17 Drużyna Wędrownicza „Centuria Nigra”
33 Koszalińska Drużyna Wędrownicza „Pamegóha” im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal”
66 Drużyna Wędrownicza „Espadon”
99 Drużyna Wędrownicza „Feniks” im. Ireny Kowalskiej –Wuttke
Harcerski Klub Turystyki Pieszej PTTK „Sezam”
1 Wielopoziomowa Kwatermistrzowska Drużyna Harcerska „Dipol” (1 Samodzielny Zastęp Starszoharcerski „Dipol”)
13 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Solaris”
41 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Suma Sił”
Koszalińska Wielopoziomowa Żeglarska Drużyna Harcerek i Harcerzy „Róża Wiatrów ->1/2 F”
2 Drużyna Harcerska NS „Jeżyki” w Nowych Bielicach
Krąg Instruktorski „Wiarusy”
Młodzieżowy Krąg Instruktorski „Dzieci ST”
Krąg Instruktorski „Wariant”
Wojskowy Krąg Instruktorski „Przeciwlotnik”
Krąg Instruktorskie IB’74
Turystyczny Krąg Instruktorski „Alibaba”
Krąg Instruktorski „BAZ-A”
Krąg Instruktorski „ABW”
Akademicki Krąg Klerycki „Kruki”
Harcerski Klub Gier i Zabaw „Groteka”
Harcerski Klub Turystyki Pieszej PTTK „DREPTAK”
Klub Lotnik
Harcerski Klub Łączności „SP1Zey”
Harcerski Zespół Muzyczny „Roszpunki”
Harcerski Klub Fantastyki „Schubb”
Harcerska Grupa Interwencyjna Straży Ochrony Przyrody
Grupa Działań Nieregularnych „Sztorm”
Harcerska Grupa Ratownicza
Harcerska Służba Informacyjna
Namiestnictwo Zuchowe
Namiestnictwo Harcerskie
Namiestnictwo Starszoharcerskie
Namiestnictwo Wędrownicze
Drużyny, Gromady, kluby, Szczepy:
PGZ przy SP nr 5, PGZ przy społ. szkole, PGZ „Mrówki”, 11 GZ „Dzielne Krasnale”, DH „Pomorzanin” w Biesiekierzu”, 76 DH „Impuls”, 77 DH „Zawiszacy” w Boninie, 88 DH „Landara”, 44 DSH „Włóczęga”, 66 Szczep DHiZ „Espadon” im. 1 SB Spad., Harcerski Klub Spadochronowy.
Poczta Harcerska „Koszalin 79”
7 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „KaDwa”
11 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Chimera”
Związek Drużyn w Białogardzie
|